MIASTO SPRZEDAJERODZINA 500 PLUSePŁATNOŚCI
Wszystkie wydarzenia
AAAWydarzenie
Natalia Kukulska w Ogrodach Wodnych Term Warmińskich
  • 14.08.2017
  • Miejsce wydarzenia: Termy Warmińskie
Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Jest perfekcjonistką, utalentowaną i pracowitą. Współkomponując i pisząc teksty piosenek ciągle rozwija swoją pasję. Debiutowała w wieku 7 lat, zdobywając pierwszą w historii polskiej fonografii platynową płytę.
Natalia nagrała 8 „dorosłych” płyt, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multi-platynowej płyty. O popularności albumów Artystki świadczą wyniki sprzedaży, które przekroczyły 2,5 miliona egzemplarzy oraz 11 nominacji do nagrody Fryderyk.

Dyskografia Natalii to następujące tytuły: Ósmy plan (2015), CoMix (2010), Sexi Flexi (2007), Natalia Kukulska (2003), Tobie (2001), Autoportret (1999), Puls (1997), Światło (1996). Premiera najnowszego albumu Artystki, który zapowiada singiel „Kobieta” odbędzie się we wrześniu tego roku. Będzie to kolejne, po „Ósmym planie” czy „Sexi Flexi”, wydawnictwo, na którym Natalia konsekwentnie podąża swoją odważną i nie zawsze bliską mainstreamowi drogą. Drogą, którą zdobyła uznanie zarówno publiczności, jak i branży.

Koncert Elektro już 14 sierpnia w Termach Warmińskich.

Miejsce: OGRODY WODNE Termy Warmińskie / Organizator zastrzega prawo do zmiany miejsca koncertu w przypadku niekorzystnej pogody

Bilety do nabycia: http://tubilety.pl/wydarzenia/koncerty/lidzbark-warminski,termy-warminskie,kapielowa-1/956,natalia-kukulska-koncert-elektro-i-termy-warminskie-14-08
Dołączone pliki:
    powrót