MIASTO SPRZEDAJERODZINA 500 PLUSePŁATNOŚCIFundusze EuropejskieKarta Seniora
Wszystkie wydarzenia
AAA



Sport i rekreacja

Mistrzostwa Województwa Młodzików w Tenisie Stołowym

W minioną niedzielę Lidzbark Warmiński był gospodarzem Mistrzostw Województwa Młodzików w Tenisie Stołowym. Zawodnicy z sześciu drużyn zmierzyli się między sobą w kilku kategoriach: Single, Deble, Drużyny i Mixty. Wśród młodziczek najlepsza okazała się Natalia Bogdanowicz, najlepszym młodzikiem został Artur Gromek, oboje z KSTS "Warmia". Nasi zawodnicy wywalczyli awans na Mistrzostwa Polski.
Oprócz nagród w zawodach, Burmistrz Jacek Wiśniowski wyróżnił Natalię i Artura odzielnymi nagrodami za osiągnięcia sportowe oraz promocję miasta.


Wyniki Mistrzostw Województwa Młodzików:


 

MŁODZICZKI

Single
1 Bogdanowicz Natalia KSTS WARMIA Lidzbark Warmiński-AWANS NA MISTRZOSTWA POLSKI
2 Madej Zofia KS DEKORGLASS Działdowo-AWANS NA MISTRZOSTWA POLSKI
3 Pieckowska Maria KS DEKORGLASS Działdowo-AWANS NA MISTRZOSTWA POLSKI
4 Brzezińska Natalia KS DEKORGLASS Działdowo
5 Góralska Anna MLKS OSTRÓDZIANKA OSTRÓDA
6-7 Skarżyńska Maria LUKS ABC "ŻAK" Pisanica
Pawłowska Paulina LUKS ABC "ŻAK" Pisanica
8-9 Chilicka Wiktoria UKS "KONIECZKI" Ełk
Krynicka Alicja LUKS ABC "ŻAK" Pisanica
10 Bogdziewicz Julia UKS "KONIECZKI" Ełk

Deble
1 Bogdanowicz/Madej
2 Brzezińska/Góralska
3 Krynicka/Pieckowska
4 Pawłowska/Skarżyńska
5 Chilicka/Bogdziewicz

Drużyny
1 KS DEKORGLASS Działdowo (Madej, Brzezińska, Pieckowska)
2 LUKS ABC "ŻAK" Pisanica(Krynicka, Pawłowska, Skarżyńska)
3 UKS "KONIECZKI" Ełk (Chilicka, Bogdziewicz)

MŁODZICY


Singiel
1 Gromek Artur KSTS "WARMIA" Lidzbark Warmiński-AWANS NA MISTRZOSTWA POLSKI
2 Chilicki Dawid UKS Jantar Gołdap -AWANS NA MISTRZOSTWA POLSKI
3 Anzel Jakub KS DEKORGLASS Działdowo
4 Marcinkiewicz Mateusz UKS Jantar Gołdap
5-6 Gajewski Wojciech UKS "KONIECZKI" Ełk
Lipowski Michał KS DEKORGLASS Działdowo
7-8 Stolarczyk Kryspin KS DEKORGLASS Działdowo
Czossek Wiktor MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
9-12 Ziarko Maciej LUKS ABC "ŻAK" Pisanica
Ruciński Bartłomiej KS DEKORGLASS Działdowo
Paździorko Igor MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
Smurzyński Mateusz MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda
13-15 Budziński Bartłomiej UKS "KONIECZKI" Ełk
Łoziński Miłosz KS DEKORGLASS Działdowo
Krymski Artur LUKS ABC "ŻAK" Pisanica

Debel
1 Chilicki/Anzel
2 Gromek/Marcinkiewicz
3 Czossek/Paździorko
4 Stolarczyk/Lipowski
5-7 Ziarko/Smurzyński
Łoziński/Ruciński
Gajewski/Budziński

Drużyny
1 UKS Jantar Gołdap (Chilicki, Marcinkiewicz)
2 KS DEKORGLASS Działdowo I (Anzel, Ruciński)
3 KS DEKORGLASS Działdowo II (Lipowski, Stolarczyk)
4 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda (Czossek, Paździorko)
5-6 LUKS ABC "ŻAK" Pisanica (Ziarko, Krymski)
UKS "KONIECZKI" Ełk (Gajewski, Budziński)

Mixt
1 Gromek/Bogdanowicz
2 Chilicki/Góralska
3 Anzel/ Brzezińska
4 Lipowski/Madej
5-8 Bogdziewicz/Gajewski
Marcinkiewicz/Skarżyńska
Pieckowska/Ruciński
Chilicka/Budziński
powrót